SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2011/12
-
Adrianna Janas została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
-
Katarzyna Wardęga została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Sztuce – sekcja muzyki
-
Rafał Szczepaniak z klasy II wygrał po raz drugi Powiatowy Konkurs: „Odnawialne źródła energii”
-
W Powiatowych Potyczkach Matematycznych sukcesy odniosły:
W kategorii klas I – III miejsce zajęła Klaudia Rybak
W kategorii klas II – I miejsce zajęła Agata Zdunek a III - Karolina Kamola
W kategorii klas III – II miejsce zajęła Weronika Michalak
-
W etapie wojewódzkim Potyczek Matematycznych Agata Zdunek zajęła I miejsce
-
Na etapie wojewódzkim Konkursu Matematycznego JANTAR nasi uczniowie zajęli następujące lokaty: Kamil Michalak I miejsce; Bartłomiej Sobanek III miejsce; Klaudia Rybak III miejsce; Karolina Kamola III miejsce; Agata Zdunek III miejsce
-
W Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” uczeń Kamil Michalak z klasy 1f uzyskał bardzo dobry wynik, a wyróżnienie otrzymali: Adam Olczyk z klasy 2g, Patryk Pilarski z klasy 1f i Julia Gauza z klasy 3d
-
Uczniowie Agata Zdunek z klasy 2c i Wiktor Świniarski z klasy 2a otrzymali wyróżnienie „Taon” w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym „Lwiątko”
-
Adrianna Janas zajęła I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej
-
W konkursie międzygimnazjalnym organizowanym przez WFOŚiGW: „Zwierzęta w swoich niszach ekologicznych” drużyna w składzie: Katarzyna Jurkowska, Anna Dzikowicz, Szymon Miłek zajęła II miejsce
Sukcesy sportowe:
-
Rafał Boczkowski – I miejsce w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych
-
Michał Przelazły- III miejsce w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych
-
Drużyna szachistów zajęła I miejsce w zawodach rejonowych.
-
Drużyna dziewcząt w tenisie stołowym, w składzie: Izabela Jeż, Aleksandra Krawczyk i Aleksandra Banaś, zajęła I miejsce w powiecie sieradzkim.
-
Drużyna chłopców w tenisie stołowym, w składzie: D. Bartosik, J. Nowak, J. Kozłowski, zajęła I miejsce w powiecie sieradzkim.
-
Drużyna chłopców – II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej
-
Drużyna chłopców w piłce siatkowej – m.in. I miejsce w turnieju Ligi Wojewódzkiej w Bełchatowie oraz II miejsce w turnieju LW w Łodzi
-
Drużyna chłopców – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej
-
Drużyna dziewcząt – I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej
-
Drużyna szachistów – II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej
-
III miejsce w sztafecie 4 x 100 chłopców w Indywidualnych Mistrzostwach Młodzików LA
-
I miejsce w Finałach Powiatowej Gimnazjady Ligi LA Chłopców
-
IV miejsce w Finałach Międzypowiatowej Gimnazjady Ligi LA Chłopców
-
V miejsce w finale wojewódzkim sztafeta szwedzka VENA SPORT FESTIVAL ŁÓDŹ