Targi edukacyjne

Drukuj

              

                „ Zaproście nas do siebie”, czyli o tym, jak gościliśmy szkoły ponadgimnazjalne …

W piątek 1 marca w naszej szkole odbyły się tradycyjne targi edukacyjne dla trzecioklasistów. W tym dniu przedstawiciele /także dyrektorzy/ jedenastu szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu zaprezentowali swoją ofertę edukacyjną.

 

Wybór kolejnego etapu edukacji to bardzo ważna decyzja życiowa. Być może dzięki targom łatwiej będzie ją podjąć, tym bardziej, że oprócz obejrzenia ciekawych prezentacji mieliśmy szansę wypytać o interesujące nas szczegóły.  Nasi goście zadbali o bardzo atrakcyjne formy przekazu i serdeczną, przyjazną atmosferę. Obejrzeliśmy m.in.: pokazy klasy policyjnej z Wojsławic  i hotelarsko – gastronomicznej z Karsznic. Fryzjerskie i kulinarne umiejętności prezentowali uczniowie słynnego sieradzkiego „ekonomika”. Artystyczny happening przygotował jak zwykle zduńskowolski „plastyk”. Profile liceów ogólnokształcących interesowały trzecioklasistów, którzy w planach mają studia wyższe.

Usłyszeliśmy od przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych wiele ciepłych słów o sprawnej organizacji targów. Jednak wielkie podziękowania należą się przede wszystkim naszym gościom, bo wszyscy zaprezentowali się profesjonalnie i na wysokim poziomie.

Gratulujemy i zapraszamy za rok!

 

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała