Siatkarze PGGS-u wygrali u siebie.

Drukuj

Siatkarze PGGS-u wygrali u siebie.

            W dniach 14 – 15 marca 2013r. w naszej szkole odbył się miejski etap Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, zdobyła Puchar Prezydenta Sieradza  i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.

Wszyscy uczniowie szkoły w chwilę po zawodach usłyszeli radosną nowinę od samych autorów sukcesu. Spacerując szkolnymi korytarzami, zwycięzcy śpiewali: „Niepokonane nasze Gminne kochane”.  I jak tu ich nie uwielbiać?

Oto skład zwycięskiej drużyny:

1.Arkadiusz Nowak - kapitan

2.Michał Petrykowski

3.Damian Miłek

4.Michał Wójcik

5.Wojtek Łuczak

6.Filip Mazurek

7.Szymon Kokot

8.Wiktor Kaczmarek

9.Szymon Miłek

10.Szymon Szymkiewicz

11.Patryk Piechota

 

Dziękujemy chłopcy, trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych etapach!

 

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała