Matematyczne zmagania pierwszoklasistów

Drukuj
      Dnia 29 marca 2019r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas pierwszych ŁAMIGŁÓWKI BYSTREJ GŁÓWKI. Celem konkursu było propagowanie logicznego myślenia, rozwijanie matematycznych zainteresowań i pasji uczniów, wdrażanie do właściwego współzawodnictwa w zmaganiach konkursowych oraz integracja środowisk szkolnych.
W konkursie wzięło udział 20 uczestników  czterech szkół: Szkoły Podstawowej w Charłupi Małej, Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu oraz uczniów naszej szkoły. Uczniowie zmagali się z 13 zadaniami konkursowymi. Nie były one łatwe, ale młodzi miłośnicy matematyki poradzili sobie z nimi bez trudu.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce :  Piotr Morozewicz SP nr 10 w Sieradzu
II miejsce:  Jakub Konieczny SPGS w Sieradzu
                 Nikodem Głuch SPnr 10 w Sieradzu
III miejsce: Szymon Kociumbas SPGS w Sieradzu
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci również nagrody rzeczowe.
Uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a laureatom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 

    

   


Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała