Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Drukuj
     W dniu 10.05.2019 roku na stadionie MOSiR w Sieradzu odbyły się powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w ramach Indywidualnych Mistrzostw w L.A.
    Bardzo dobrze poczynali sobie reprezentanci naszej szkoły.  MISTRZAMI POWIATU zostali: Wojciech Jadwiszczak w biegu na 600 metrów, Krzysztof Mizerski w biegu na 2000 metrów.
Vice mistrzami powiatu są: Aleksander Tąpa w biegu na 300 metrów i Bartłomiej Ciapa w skoku w dal. III miejsca zdobyli: Kacper Rosiak w pchnięciu kulą, Bartłomiej Ciapa w biegu na 100 metrów, Mikołaj Ciepłuch w biegu na 600 metrów oraz Sebastian Grzelczyk w biegu na 2000 metrów. III miejsce zdobyła również sztafeta chłopców 4 x 100 metrów w składzie: Wojciech Jadwiszczak, Michał Szewczyk, Bartosz Mizerski i Bartłomiej Ciapa. Wśród dziewcząt II miejsce zdobyła Wiktoria Wawrzyniak w pchnięciu kulą, a III miejsce w powiecie zdobyły: Adrianna Iwańska w biegu na 1000 metrów i Aleksandra Kolanus w rzucie oszczepem. Dodatkowo Ola zdobyła 4 miejsce w biegu na 100 metrów. Sztafeta dziewcząt zajęła 4 miejsce (Julia Świniarska, Aleksandra Kolanus, Weronika Romek, Wiktoria Janiszewska).
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała