Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt

Drukuj
    
W dniu 26.04.br. odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt. Na starcie stanęły trzy drużyny, oprócz naszej szkoły, SP nr 10 i SP nr 4 z Sieradza. Każda z drużyn rozegrała ze sobą mecz. W pierwszym meczu nasze dziewczyny przegrały przede wszystkim ze swoimi nerwami, co poskutkowało porażką 0:2 z drużyną SP nr 4. Drugi mecz to już pokaz gry i pewne, choć niełatwe zwycięstwo 3:0 ze SP nr 10. Dwie bramki (lewą nogą:) zdobyła Zuzia Klucha, a jedną Magda Grzelczyk. O ostatecznej klasyfikacji decydował ostatni mecz pomiędzy SP 10 i SP 4. Zakończył się on dla naszej drużyny najlepiej jak mógł - zwycięstwem SP nr 10 2:0 nad SP nr 4, co pozwoliło obronić nam wywalczony przed rokiem tytuł NAJLEPSZEJ DRUŻYNY W REJONIE SIERADZKIM.
Skład naszej drużyny: Marta Plesiak, Zuzanna Kalińska, Zuzanna Klucha, Anna Kaźmierczak, Aleksandra Kulczyńska, Magdalena Grzelczyk, Kinga Mucha, Roksana Makowska, Karina Świniarska i  Aleksandra Fiedor. Dzielnie wspierały drużynę koleżanki, które nie mogły dziś zagrać: Martyna Forias, Gabriela Śpiewak, Zosia Kalińska.
Gratulacje!!! Trzymamy kciuki za kolejny etap, który już 8 maja!
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała