Nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Polska na niebiesko".

Drukuj
     W czasie akcji na znak solidarności z osobami z autyzmem będziemy prowadzić szereg działań edukacyjnych i informacyjnych. Wszystko po to, aby zwiększyć wiedzę o spektrum autyzmu. SPGS chce być częścią zmiany! Jeżeli spotkacie osobę, która zachowuje się niecodziennie, dziecko które buczy i macha rękami lub zaczyna krzyczeć bez powodu - NIE OCENIAJCIE!
Wasze zrozumienie i akceptacja mogą być najważniejszą zmianą. Przygotujmy się merytorycznie i duchowo do niebieskiego piątku w naszej szkole!!! Niech nasze ubrania, a przede wszystkim serca, w najbliższy piątek staną się niebieskie! Klub Wolontariusza SPGS gorąco zaprasza do przyłączenia się do Polski na niebiesko
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała