Rekrutacja-listy 2020r.

Drukuj
Szanowni Państwo.
     W związku z zamknięciem szkoły spowodowanym ogłoszeniem stanu epidemii wirusa Covid-19, w zasadach rekrutacji dzieci od oddziału przedszkolnego i uczniów do SPGS na rok szkolny 2020/21 wprowadza się następujące zmiany:
1.     Do 17 kwietnia 2020r. rodzice (opiekunowie) kandydata mają obowiązek potwierdzenia woli przyjęcia dziecka     i dostarczenia do szkoły pisemnego oświadczenia, które jest załącznikiem do Regulaminu rekrutacji.
 a)    Wypełnione OŚWIADCZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA do Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz im. Jana Pawła II w postaci skanu http://www.spgs.pl/index.php/rekrutacja-do-szkoly?id=49 należy przesłać drogą mailową na adres placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
b)   
Złożenie oświadczenia woli do 17 kwietnia 2020r. jest niezbędnym warunkiem do umieszczenia dziecka na liście kandydatów przyjętych do szkoły.   
 2.     21 kwietnia 2020r. komisja rekrutacyjna na ww podstawie, sporządzi i poda do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola i szkoły na rok 2020/21.
 3.     W związku z brakiem możliwości przeprowadzenia w dniu 15 kwietnia 2020r. o godz. 16.00:
- testu predyspozycji językowych do klasy siódmej dwujęzycznej
oraz
- testu sprawnościowego do klasy pierwszej sportowej decyzją Wójta Gminy Sieradz, termin ww testów został przesunięty do końca maja br., a ustalenie kolejnego, powierzono dyrektorowi szkoły.
O przewidzianym terminie testów lub o ewentualnych zmianach w przepisach prawa oświatowego, zostaną Państwo poinformowani telefonicznie oraz na stronie internetowej szkoły.
4.     Konsultacje w ww sprawach udzielane są wyłącznie telefonicznie lub  mailowo:
-      sekretariat szkoły w godz. 8.00 -14.00 -  tel. 43 827 53 44
-      email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                         
                                                                    Z poważaniem
                                                                        Renata Daniszewska
 
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała