Laureraci i finalisci

Drukuj
Kategoria: Uncategorised

Laureaci i finaliści
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych


 


Lp.

Rok szkolny    

Imię i nazwisko           ucznia                         

Osiągnięcie  

Przedmiot           

         Opiekun                                

59

2015/2016

Maja Balcerzak

finalista

matematyka

Anna Szumicka

58

2015/2016

Adrian Chłopowiec

finalista

matematyka

Anna Szumicka

57

2015/2016

Kajetan Płachta

finalista

matematyka

Marzena Cłapka

56

2015/2016

Julia Piaskowska

finalista

język polski

 Lidia Harasimowicz

55

2015/2016

Kajetan Płachta

finalista

fizyka

Dorota Kanturska

54

2015/2016

Maja Balcerzak

finalista

WOS

Małgorzata Szafarz

53

2015/2016 

Dawid Kapral

finalista

 WOS

 Małgorzata Szafarz

52

2015/2016

Hubert Paszkowski

finalista

WOS

Renata Daniszewska

51

2015/2016

Cezary Skoczylas

finalista

WOS

Renata Daniszewska

50

 2015/2016

 Borys Sośnicki

finalista

 WOS

 Małgorzata Szafarz

49

 2015/2016

 Jan Szymkiewicz

finalista

 WOS

 Małgorzata Szafarz

48

2015/2016

 Maciej Tomczyk

finalista

WOS

 Renata Daniszewska

47

2014/15

Ada Domagała

finalista

matematyka

Anna Szumicka

46

2014/15

Michał Jadwiszczak

finalista

matematyka

Anna Szumicka

45

2014/15

Michał Jadwiszczak

finalista

fizyka

Dorota Kanturska

44

2014/15

Wiktoria Smug

finalista

geografia

Paweł Wodzinowski

43

2013/14

Krystian Nowicki

finalista

historia

Małgorzata Szafarz

42

2013/14

Agata Świniarska

finalista

wiedza o sztuce (muzyka)

Piotr Augustyniak

41

2013/14

Wojciech Leśniowski

finalista

informatyka

Błażej Fraj

40

2013/14

Bartłomiej Sobanek

finalista

geografia

Dorota Wilk

39

2013/14

Bartłomiej Sobanek

laureat

fizyka

 Dorota Kanturska

38

2013/14

Patryk Pilarski

finalista

fizyka

 Dorota Kanturska

37

2013/14

Michał Jadwiszczak

finalista

fizyka

Dorota Kanturska

36

2012/13

 Maria Brożyńska

 finalista

biologia

 Sławomir Lasota

35

2012/13

 Adrianna Janas

 finalista

geografia

 Dorota Wilk

34

2012/13

 Szymon Miłek

 finalista

język polski

 Lidia Harasimowicz

33

2012/13

 Wiktor Świniarski

 finalista

 fizyka

 Dorota Kanturska

32

2012/13

 Agata Zdunek

 finalista

matematyka

 Jolanta Aleksandrowicz

31

2011/12

Adrianna Janas

finalista

geografia

Dorota Wilk

30

2011/12

Katarzyna Wardęga

finalista

muzyka

Piotr Augustyniak

29

2010/11

Anna Tęsiorowska

laureat

język polski

Lidia Harasimowicz

28

2010/11

Katarzyna Wardęga

finalista

muzyka

Piotr Augustyniak

27

2009/10

Kinga Maciągowska

finalista

biologia

Sławomir Lasota

26

2009/10

Kinga Maciągowska

finalista

język angielski

Jacek Kędzierski

25

2008/09

Ksymena Borczyńska

laureat

język polski

Małgorzata Cybulska

24

2008/09

Hubert Ciepłucha

laureat

chemia

Ewa Potakowska Maniukiewicz

23

2008/09

Kinga Maciągowska

finalista

język angielski

Jacek Kędzierski

22

2008/09

Adam Hajduk

finalista

informatyka

Błażej Fraj

21

2008/09

Patryk Kowalczyk

finalista

fizyka

Dorota Kanturska

20

2008/09

Mateusz Mania

finalista

geografia

Kamila Kędzia

19

2007/08

Adrianna Michałowicz

laureat

geografia

Dorota Wilk

18

2007/08

Mateusz Mania

finalista

geografia

Kamila Kędzia

17

2007/08

Michał Fryga

finalista

historia

Renata Daniszewska

16

2006/07

Paulina Cieślak

laureat

biologia

Jolanta Derkacz

15

2006/07

Paweł Rakus

laureat

geografia

Dorota Wilk

14

2006/07

Daria Kardecka

finalista

biologia

Jolanta Derkacz

13

2006/07

Mikołaj Kisiel

finalista

biologia

Jolanta Derkacz

12

2006/07

Natasza Blek

finalista

biologia

Jolanta Derkacz

11

2006/07

Agnieszka Jóźwik

finalista

język angielski

Jacek Kędzierski

10

2005/06

Aleksandra Łukomska

finalista

biologia

Jolanta Derkacz

9

2005/06

Szymon Wojciechowski

finalista

geografia

Dorota Wilk

8

2005/06

Agnieszka Jóźwik

finalista

język polski

Lidia Harasimowicz

7

2004/05

Paweł Pisany

laureat

wiedza o sztuce

Małgorzata Roszkowska

6

2004/05

Monika Dubiak

laureat

biologia

Jolanta Derkacz

5

2004/05

Marcin Jankowski

laureat

historia

Małgorzata Owczarek

4

2004/05

Marcin Jankowski

laureat

geografia

Dorota Wilk

3

2003/04

Paweł Pisany

laureat

historia

Małgorzata Owczarek

2

2003/04

Sonia Barczyńska

laureat

biologia

Jolanta Derkacz

1

2003/04

Sonia Barczyńska

finalista

język polski

Lidia Harasimowicz

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała