Rok 2017/18

Drukuj
 
WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ KURATORA OŚWIATY W ŁODZI
3 tytuły laureata, 8 tytułów finalisty
 Gimnazjum :
JĘZYK POLSKI – finalistka Zuzanna Grzesiak; 
HISTORIA- finalista  Wojciech Jadwiszczak; 
MATEMATYKA – laureatka Julia Woźniczka, finalista Mikołaj Tomczyk
Szkoła Podstawowa:
JĘZYK POLSKI – finalistka  Amelia Musiał;
JĘZYK ANGIELSKI – laureatka Olga Leśniowska, finalista Mateusz Nawrocki, finalista Mikołaj Jasiński
HISTORIA – finalista Alan Berliński
MATEMATYKA – laureat  Mateusz Nawrocki, finalista Szymon Urycki.
KONKURSY WIEDZOWE
  • Laureaci międzyszkolnego konkursu „Baśń o Sieradzu” organizowanego pod patronatem Prezydenta Sieradza: Zuzanna Rybak, Jakub Proszewski, Bartłomiej Smus, Alicja Cybertowicz, Dawid Olczyk, Klaudia Szadkowska
  • Laureatka Turnieju Sztuki Recytatorskiej Dzieci organizowanego przez Sieradzkie Centrum Kultury-  Pola Stefaniuk
Ogólnopolski konkurs matematyczny „Alfik”
  • Szymon Urycki  - I miejsce  
  • Mateusz Nawrocki - II miejsce
  • Jakub Nawrocki - Wyróżnienie
Ogólnopolski konkurs „Alfik humanistyczny”
  • Ignacy Toruński, Adrian Cłapka Bartłomiej Kowalczyk -dyplom za bardzo dobry wynik
  • Łukasz dyplom za dobry wynik
Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny”
  • Zuzanna Pierzak , Piotr Popiel-Machnicki, Ignacy Torunski, Kacper Możdżen, Szymon Urycki , Mateusz Nawrocki, Klara Nowaczyk, Nawrocki Jakub , Michal Szewczyk , Magdalena Osiewala , Adam Dzikowicz, Mikolaj Romek, Bartosz Szumiela  –  wyróżnienie
Powiatowe Potyczki Matematyczne
  •  Piotr Popiel-Machnicki,  Szymon Urycki,  Inez Wysoczyńska - I miejsce
  • Mateusz Nawrocki,  Julia Woźniczka - II miejsce
  • Michał Muszyński,  Michał Szustak - III miejsce
Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne
  •  Inez Wysoczyńska - I miejsce
  • Piotr Popiel-Machnicki - III miejsce
Międzypowiatowy Konkurs Fizyczny
  • Michał Szewczyk – II miejsce
Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna organizowana przez Uniwersytet Łódzki
  • Zuzanna Grzesiak – zakwalifikowała się do II etapu
XVIII Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego
  • Zuzanna Król  - II miejsce
  • Mateusz Nawrocki – IV miejsce
XXVIII Konkurs im. Jana Parandowskiego na Opowiadanie Olimpijskie
  • Mikołaj Szczęsny – laureat
  • Iga Górecka - laureatka
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  • Adrianna Lewicka – III miejsce w powiecie
Europejski Quiz Finansowy
  • drużyna: Mikołaj Falender i Bartłomiej Makowski – I miejsce w województwie łódzkim
Powiatowy Konkurs Dendrologiczny dla Gimnazjalistów
  • drużyna: Michał Szewczyk, Magdalena Knyspel i Wojciech Jadwiszczak – I miejsce
Wojewódzki Konkurs The Big Chalenge
  • Aleksander Tąpa – I miejsce
Historyczny konkurs rajdowy „Śladami Łuki Bakowicza”
  • Mikołaj Szczęsny – I miejsce
KONKURSY ARYSTYCZNE
  • Aleksandra Skrzydlewska - I miejsce Jakub Koligat – wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie kolęd i pastorałek podczas Orszaku Trzech Króli
  • Hanna Kalińska, Amelia Augustyniak, Bartłomiej Kowalczyk, Tymon Modrzejewski, Adrian Cłapka, Nadia Płoska, Zuzanna Pierzak, Hanna Trela, Adela Rusiecka, Alicja Chaładaj – II miejsce w międzyszkolnym konkursie kolęd i  pastorałek w Charłupi Małej
  • Gabriela Łuszkiewicz z klasy  I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Spółdzielczy Dom Kultury „Bożonarodzeniowe witraże”
  • Filip Turski uczeń klasy 1a, I miejsce w kategorii klasy I-III; Martyna Fulko z klasy 7b II miejsce w kategorii klas VII w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w SP w Chojnem
  • Szymon Kałuziak – I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Od zniewolenia do Wolności”
  • Pola Stefaniuk  - laureatka Turnieju Sztuki Recytatorskiej Dzieci organizowany przez Sieradzkie Centrum Kultury
  • Filip Turski -laureat Turnieju Sztuki Recytatorskiej organizowany przez Sieradzkie Centrum Kultury
  • Martyna Fulko – II miejsce w Międzyszkolny Konkursie  Recytatorskim w Dąbrowie Wielkiej
  • Alicja Cybertowicz – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Unia Film Festiwal 2018 w Lublinie
ZAWODY SPORTOWE
Indywidualne Biegi Przełajowe
  • Sebastian Pryk (3a)- I miejsce w rejonie oraz III miejsce w powiecie
  • Ada Iwańska (2d), Dawid Sobczak (3d) -V miejsce w powiecie
Sztafetowe Biegi Przełajowe
Drużyna chłopców :  Kacper Skoczny, Dominik Wróblewski, Filip Kępniak, Sebastian Pryk, Igor Kowalski, Bartosz Mizerski, Bartosz Ciapa, Krzysztof Mizerski, Wiktor Owczarek
  • I miejsce w powiecie
  • III miejsce w półfinałach wojewódzkich
  • II  miejsce w powiecie
  • VI miejsce w półfinałach wojewódzkich
Drużyna dziewcząt : Adrianna Iwańska, Amelia Musiał, Aleksandra Kolanus, Natalia Sobieraj, Amelia Wielowska, Zuzanna Klucha, Alicja Cybertowicz, Roksana Makowska, Aleksandra Lasota, Julia Świniarska
Tenis stołowy
Drużyna dziewcząt: Weronika Nowak, Daria Bak, Weronika Kasprzak
  • I miejsce w zawodach miejskich
  • III  miejsce w powiecie
Drużyna chłopców : Bartosz Kikowski, Płachta Dawid, Krystian Karski II miejsce w zawodach miejskich
  • V  miejsce w powiecie
Piłka siatkowa
Drużyna dziewcząt: Weronika Kasprzak , Dominika Ciapa, Agata Mitera, Wiktoria Tworek , Aleksandra Kolanus, Julia Kałuża , Maria Jaworska , Weronika Nowak , Maja Chlebicz
  • I miejsce w zawodach miejskich
Drużyna chłopców: Michał Miłak, Sebastian Nowacki , Szymon Czyżak, Kacper Skoczny , Michał Szczepanik, Piotr Urycki , Dawid Piechota, Dominik Makówka, Bartłomiej Ciapa, Marcin Świniarski, Szymon Jasiak, Adam Krawczyk, Igor Kowalski
  • II miejsce w zawodach miejskich drużyna chłopców
Piłka ręczna
Drużyna dziewcząt: Aleksandra Kolanus , Marta Plesiak, Julia Kałuża, Maria Jaworska, Wiktoria Tworek , Dominika Ciapa, Zuzanna Kalińska, Martyna Forias, Weronika Kasprzak, Zuzanna Klucha
  • III miejsce w zawodach miejskich
Drużyna chłopców: Dawid Piechota, Marcin Świniarski, Sebastian Nowacki, Kacper Skoczny, Filip Kępniak, Dominik Wróblewski, Kajetan Łuczak, Michał Szczepanik, Mateusz Nowak, Szymon Czyżak i Dawid Sobczak
  • III miejsce w zawodach miejskich
Unihokej
Drużyna dziewcząt: Aleksandra Kolanus, Marta Plesiak, Julia Kałuża, Wiktoria Tworek,  Zuzanna Kalińska, Martyna Forias, Weronika Kasprzak, Zuzanna Klucha, Oliwia Kielek, Zofia Kalińska, Maja Chlebicz
  • III miejsce w zawodach miejskich
 
Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt
  • Drużyna dziewcząt: Zuzanna Kalińska, Marta Plesiak, Zuzanna Klucha, Anna Kaźmierczak, Aleksandra Kulczyńska, Aleksandra Fiedor, Karina Świniarska, Magdalena Grzelczyk, Sandra Zawieja, Roksana Makowska - II miejsce Lekkoatletyka
 
Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej chłopców
  • Drużyna: Kacper Skoczny, Kajetan Łuczak, Dominik Wróblewski, Michał Szczepanik, Dawid Sobczak, Sebastian Heblewski, Igor Kowalski, Bartłomiej Ciapa, Owczarek Wiktor, Maniak Wiktor, Pryk Sebastian- III miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Młodzików w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej
-           Kacper Skoczny, Kajetan Łuczak, Dominik Wróblewski, Michał Szczepanik  - I miejsce w sztafecie 4x100metrów
-           Julia Świniarska - II miejsce w biegu na 300metrów
-           Klaudia Janiszewska - III miejsce w biegu na 300metrów
-           Adrianna Iwańska - III miejsce w biegu na 1000metrów
-           Wiktoria Tworek - III miejsce w pchnięciu kulą
-           Igor Kowalski - I miejsce w biegu na 300metrów 
-           Wiktor Owczarek - I miejsce w biegu na 1000metrów
-           Sebastian Pryk  - II miejsce w biegu na 600metrów
-           Dominik Wróblewski - II miejsce w skoku w dal
-           Krzysztof Mizerski - III miejsce w biegu na 1000metrów
-           Sebastian Heblewski -  III miejsce w pchnięciu kulą 
Inne
  • VI miejsce w Mistrzostwach Polski Strefy Centralnej  w Motocrossie - Jakub Kiełbaska (3e)
 
I MIEJSCE DZIEWCZĄT ORAZ II MIEJSCE CHŁOPCÓW W PODSUMOWANIU  REJONOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała